Sklep internetowy bziulek.pl powstał z myślą o całej rodzinie, Bziulek i jego leśne duszki chcą przenieść Was wszystkich w świat magicznej krainy, gdzie czas stoi w miejscu, a każdy staje się dzieckiem, gdzie beztroska zaprowadzi Was w miejsce baśniowej przygody.

 

Misją Bziulka jest pokazać jak połączyć dwa światy: zabawek i przygody. Jako Rodzice wiemy, że dzieci szybko się nudzą, dlatego pragniemy stworzyć świat magii gdzie nigdy nie zawita nuda:), ale najważniejsze aby zabawki były jak najwyższej jakości, trwałości, a przede wszystkim bezpieczne, dlatego współpracujemy

z wieloma cenionymi producentami oraz dystrybutorami zabawek.

 

 

Jesteśmy na bieżąco, ciągle przyglądamy się nowościom i ofertom, które pojawiają się na rynku.

Chcemy aby jakość obsługi była na najwyższym poziomie , tak aby móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Sklep internetowy bziulek.pl jest do Waszej dyspozycji. Niech przygoda się zacznie. Zapraszamy.

 

 

Bziulek

 

Witajcie moi Kochani nazywam się Bziulek i jestem leśnym duszkiem. Mieszkam w lesie razem z innymi duszkami Cyprysikiem i Lilą. W krainie rządzi królowa Arnika, to ona tak bardzo kocha zabawki. Kiedyś widziała jak mała dziewczynka spacerowała z rodzicami po lesie, w jej rękach dostrzegła coś niezwykłego, coś czego nigdy nie widziała, był to miś tak piękny i miękki jak nic dotąd. Królowa zapragnęła poznać świat zabawek, wyznaczyła mnie na strażnika i od tamtej pory bardzo dużo o nich wiem, a królowa sama osobiście testuje każdą zabawkę. Tak, nazywam się Bziulek, jestem leśnym duszkiem i jestem strażnikiem zabawek.

 

 

Kontakt:

bziulek.pl

Osiedle Podgórze 10

58-113 Lutomia Górna

czynne pn. - pt.  8.00 - 16.00

 

tel: 695 754 299

mail: kontakt@bziulek.pl

O nas

kontakt@bziulek.pl

695 754 299

Przejdź do adresu URL

Dostawa

Płatność

Reklamacja i zwroty

Polityka prywatności

Regulamin

Kontakt

O nas

Regulamin

Zamówienie

Informacje

kontakt@bziulek.pl

695 754 299