Zestaw konstrukcyjny LEGO Friends Mia ratowniczka dzikich zwierząt 41717 

Poszerz horyzonty dzieci dzięki zestawowi Mia ratowniczka dzikich zwierząt, w którym mali konstruktorzy w wieku od 7 lat mogą opiekować się chorymi zwierzętami. Dzieci towarzyszą Mii z LEGO Friends w jej wymarzonym stażu w centrum ratowniczym dla zwierząt.

Kreatywne prezenty dla pomysłowych dzieci

Przez krótkofalówkę przychodzi informacja o rannej zebrze, więc przyjaciele ruszają jej na pomoc. W centrum dzieci pomagają pani doktor zbadać zwierzę. Ten kreatywny zestaw to świetny prezent na urodziny dla dzieci, które uwielbiają dzikie zwierzęta, bo w jego skład wchodzą figurki zebry, skorpiona i żyrafy. Ponadto są też trzy minilaleczki, które opiekują się zwierzętami.

Ekscytująca zabawa, interaktywne budowanie

Do zestawu dołączone są instrukcje budowania z ilustracjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO. Ten przewodnik oferuje funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający model z każdej strony.

Zwierzęce przygody

Poszerz horyzonty dziecka dzięki zestawowi Mia ratowniczka dzikich zwierząt, bawiąc się którym dzieci wybiorą się na misję ratunkową i zajmą się dzikimi zwierzętami.

LEGO Friends Mia Ratowniczka Dzikich Zwierząt 41717

Cena: 155,00 zł

Wymagania wiekowe      od 7 lat
Płeć

     Chłopcy/

     Dziewczynki

Liczba elementów      430

PARAMETRY

12 stycznia 2023

kontakt@bziulek.pl

695 754 299

Przejdź do adresu URL

Dostawa

Płatność

Reklamacja i zwroty

Polityka prywatności

Regulamin

Kontakt

O nas

Regulamin

Zamówienie

Informacje

kontakt@bziulek.pl

695 754 299