Barbie i Ken Fashionistas celebrują różnorodność dzięki modnym lalkom, które zachęcają do opowiadania historii i niekończących się marzeń! Dzięki szerokiej gamie odcieni skóry, oczu, włosów i tekstur, typów sylwetki i mody, lalki są zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać świat, który widzą dziś dzieci, a ich modne stroje pomagają wyróżnić je osobowościami, które wyróżniają się! Użyj opakowania winylowego wielokrotnego użytku, aby przechowywać ubrania i akcesoria Barbie, nosić lalkę, a nawet ją udekorować (nie zawiera materiałów dekoracyjnych). Dzieci mogą wyrazić swój własny styl i odkryć, że moda jest zabawą dla każdego! W zestawie lalka Barbie Fashionistas w ubrankach i z dodatkami. Lalki i zestawy modowe sprzedawane są osobno, w zależności od dostępności. Lalki Barbie nie mogą stać same. Płaskie buty pasują do lalek z przegubowymi kostkami lub płaskimi stopami. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Najnowsza linia lalek Barbie Fashionistas obejmuje różne typy ciała i mieszankę odcieni skóry, kolorów oczu, włosów, fryzur i tak wielu modów inspirowanych najnowszymi trendami!
  • Odtwórz styl Barbiecore z lalkami, które zainspirowały ten trend.
  • Jej długie czarne włosy są elegancko ułożone i stanowią doskonały kontrast dla odważnego różowego naszyjnika Love, który nosi. Jej różowe trampki dodają nowoczesnego, ale zabawnego wyglądu, aby dopełnić strój.
  • Zaprojektowana z zamkiem błyskawicznym winylowa torba wielokrotnego użytku jest idealna do przechowywania lalki lub innych ubrań i akcesoriów Barbie (sprzedawanych osobno), a dzieci mogą ją dostosować za pomocą własnych materiałów plastycznych, takich jak naklejki. Tyle sposobów na wypełnienie go i granie!
  • To świetny prezent dla dzieci w wieku 3 lat i starszych mogą bawić się stylem, opowiadać historie i odkrywać Barbie!

Barbie Lalka Różowa Sukienka w Kratkę

Cena: 52,00 zł

Seria    Barbie
Wymagania wiekowe    od 3 lat
Płeć    Dziewczynki
Produkt na baterie    Nie
Akcesoria w zestawie

   Lalka ubrana w sukienkę

   Para trampek

   Naszyjnik

Pozostałe parametry

   Wymiary opakowania: 10 x 4.5 x 32 cm

PARAMETRY

04 stycznia 2023

kontakt@bziulek.pl

695 754 299

Przejdź do adresu URL

Dostawa

Płatność

Reklamacja i zwroty

Polityka prywatności

Regulamin

Kontakt

O nas

Regulamin

Zamówienie

Informacje

kontakt@bziulek.pl

695 754 299